خبرهای ویژه

» سبک زندگی » تغییر دکوراسیون با کمترین هزینه
 کد خبر: 12329
 6 بازدید

تغییر دکوراسیون با کمترین هزینه

چند راه برای چیدمان دکوراسیون با کمترین هزینه باوری وجود دارد که چیدمان منزل به سبک مدرن و زیبا نیازمند هزینه فراوانی است،این باور درست نیست و راه و کارهای زیادی برای بروز کردن سبک منزل و تغییر دکوراسیون کم هزینه وجود دارد که در این بخش از دنیای مد نمناک می خوانید: ایده های […]

چند راه برای چیدمان دکوراسیون با کمترین هزینه

باوری وجود دارد که چیدمان منزل به سبک مدرن و زیبا نیازمند هزینه فراوانی است،این باور درست نیست و راه و کارهای زیادی برای بروز کردن سبک منزل و تغییر دکوراسیون کم هزینه وجود دارد که در این بخش از دنیای مد نمناک می خوانید:

دکوراسیون کم هزینه

ایده های کاربردی برای تغییر دکوراسیون کم هزینه

1. تغییر کاربری وسایل : آیا از جالباسی قدیمی که از مادرتان به ارث برده اید خسته شده اید؟ باور کنید یا نه شما می توانید وسایل کهنه و قدیمی خود را تبدیل به وسایل جدید کنید، مثلا می توانید مبل های کهنه را با رومبلی جدید و نو به روز تر کنید و وسایل چوبی را با رنگهای مختلف رنگ کنید.

2. طراحی دوباره وسایل تزئینی : تنها با حرکت وسایل اطراف از جایی به جای دیگر می توانید به طور مناسب فضاسازی کنید. نقاط مهم مثل:شومینه، تکیه گاه و پنجره های بزرگ برای چیدمان را دوباره شناسایی کنید.

3. طراحی دیوار اتاق :فیلم نقاشی دیوار یکی از ارزانترین راه های طراحی دکوراسیون گهای که توجه بیشتر را به خود جلب می کند را برای طراحی دکور منزل استفاده کنید.

4. خرید از ارزان فروشی ها :برای اینکه خانه شیکی داشته باشید نیازی نیست وسایل برند خریداری کنید،با خرید از خرده فروشی ها هم می توانید منزل زیبا داشته باشید.

5. ترمیم  کابینت و نصب دسته ی کابینت : پول کافی برای نصب کابینت جدید در آشپزخانه را ندارید؟ می توانید از نصب چفت و بست جدید استفاده کنید چون هزینه ی کمتری دارد و همچنین می توانید لوله کشی منزل ، چفت و بست چراغ ها، درو… یک نوع فلز را بکار بگیرید.

تغییرات ساده و موثر برای چیدمان دکوراسیون کم هزینه

6. استفاده از مهارتهای خود :با کارکردن خود در منزل، پول زیادی را می توانید پس انداز کنید و اگر فرد با مهارتی نیستید می توانید از افراد ماهر پرس و جو کنید، البته کارگاه های طراحی منزل هم وجود دارد.

7. استفاده از عکس های خانوادگی :به جای استفاده از میز برای چیدن عکس، مدال و لوح تقدیر از دیواری با رنگ متفاوت برای چسباندن عکس ها استفاده کنید.

8. نصب لمینت به جای چوب به عنوان کف پوش: امروزه ساخت لمینت ها بسیار در مقایسه با چوب با قیمت مناسب و بسیار طبیعی بنظر می آیند.

9. بهبود روشنایی با به روز کردن چراغ ها : لامپ ها و سایر چراغ ها بخشی از اتاق را تشکیل می دهند و با تعویض یک لامپ و ست آن با سایر وسایل زیبایی بیشتری را ایجاد می کنید.

 

منبع سایت نمناک


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : سبک زندگی
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تبلیغات