خبرهای ویژه

» اجتماعی » توضیح ماجرای شلاق به معلم با شکایت وزی و ومعاون به اتهام کشیدن کاریکاتور
 کد خبر: 12267
 19 بازدید

توضیح ماجرای شلاق به معلم با شکایت وزی و ومعاون به اتهام کشیدن کاریکاتور

  محکومیت یک معلم به ۴۵ ضربه شلاق به خاطر یک کاریکاتور … www.ilna.news › بخش-کارگری-9 Translate this page 5 days ago — رضا نهضت به 45 ضربه شلاق محکوم شد. اما وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که شکایت خود را پس می‌گیرد. تصویر کاریکاتور رضا نهضت و حکم دادگاه استان تهران [۴۵ شلاق] […]

 

محکومیت یک معلم به ۴۵ ضربه شلاق به خاطر یک کاریکاتور … www.ilna.news › بخش-کارگری-9 Translate this page 5 days ago — رضا نهضت به 45 ضربه شلاق محکوم شد. اما وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که شکایت خود را پس می‌گیرد. تصویر کاریکاتور رضا نهضت و حکم دادگاه استان تهران [۴۵ شلاق] rooziato.com › محکومیت-معلم-تهران… Translate this page 5 days ago — رضا نهضت معلم و کاریکاتوریست با سابقه تهران برای کشیدن کاریکاتور وزیر آموزش و پرورش و معاونش به ۴۵ ضربه شلاق محکوم شد. تصویر حکم … محکومیت معلم به 45 ضربه شلاق با شکایت وزیر آموزش‌وپرورش و .

.. www.asriran.com › … › اجتماعی Translate this page 6 days ago — با شکایت وزیر آموزش و پرورش و معاون وزیر معلمی به خاطر کشیدن کاریکاتور [فتوکاتور] انتقادی و انتشار در گروه تلگرامی به 45 ضربه شلاق محکوم … محکومیت معلم به 45 ضربه شلاق با شکایت وزیر و معاونش/ اتهام … www.asriran.com › … › اجتماعی Translate this page 6 days ago — جرم این معلم “توهین به مقامات” از طریق ترسیم کاریکاتور و انتشار آن در کانال تلگرامی بوده است. با شکایت وزیر آموزش و پرورش و معاون وزیر معلمی به … محکومیت معلم به ۴۵ ضربه شلاق با شکایت وزیر آموزش‌وپرورش و …

www.entekhab.ir › اجتماع › جامعه Translate this page 6 days ago — با شکایت وزیر آموزش و پرورش و معاون وزیر معلمی به خاطر کشیدن کاریکاتور انتقادی و انتشار در گروه تلگرامی به ۴۵ ضربه شلاق محکوم شد. بنا به … محکومیت یک معلم به ۴۵ضربه شلاق برای کشیدن کاریکاتور! – www.salameno.ir › news › محکومیت-… Translate this page 5 days ago — به گزارش سلام نو به نقل از عصر ایران، محکومیت یک معلم به ۴۵ ضربه شلاق با شکایت وزارت آموزش و پرورش به اتهام کشیدن کاریکاتور! خبرساز شد. محکومیت یک معلم به 45 ضربه شلاق با شکایت وزیر آموزش و … etemadonline.com › content ›

محکوم… Translate this page 6 days ago — اتهام این معلم کشیدن کاریکاتور و شاکی اش هم وزیر آموزش و پرورش بود. از زمانی که این حکم اعلام شده، معلمان سراسر کشور در ابراز همدردی با معلم محکوم، … ایران؛ محکومیت یک معلم به 45 ضربه شلاق به علت کشیدن … farsi.alarabiya.net › iran › 2020/10/12 Translate this page 6 days ago — یک معلم در تهران پس از کشیدن کاریکاتور و انتشار آن در تلگرام به جرم «توهین … محسن حاجی میرزایی و ترکمن الله یار معاون وزیر از این معلم در دادگاه … ماجرای محکومیت به شلاق یک معلم + کاریکاتور رضا نهضت-راهبرد … rahb

 

با شکایت وزیر آموزش و پرورش و معاون وزیر معلمی به خاطر کشیدن کاریکاتور انتقادی و انتشار در گروه تلگرامی به 45 ضربه شلاق محکوم شد.

به گزارش عصر ایران بنا به تصویر رای صادره مجتمع قضایی کاکنان دولت، رضا نهضت یکی از معلمان آموزش و پرورش مدارس تهران با شکایت محسن حاجی میرزایی و ترکمن الله یار معاون وزیر در دادگاه کیفری تهران به 45 ضربه شلاق محکوم شد.

بنا به این گزارش جرم این معلم “توهین به مقامات” از طریق ترسیم کاریکاتور و انتشار آن در کانال تلگرامی بوده است.

گفتنی است از زمانی که این حکم اعلام شده، بسیاری از معلمان از سراسر کشور در ابراز همدردی با معلم محکوم، در شبکه های اجتماعی آمادگی خود را برای تحمل ضربات شلاق وی اعلام می کنند.

 

 

رضا نهضت که با شکایت وزیر آموزش و پرورش و معاونش به 45 ضربه شلاق محکوم شده است، از معلمان باسابقه آموزش و پرورش است.
به گزارش عصر ایران او زمستان سال 1390 در مسیر رفتن به مدرسه دچار سانحه شد و پاهایش آسیب دید. بعد از سه سال مداوای ناموفق، پای چپ او را قطع کردند و پای راست اش نیز همچنان دچار معلولیت است. رضا نهضت در مقطع دکتری تحصیل می کند و در مرحله نگارش پایان نامه است.

او با راه اندازی کانالی در تلگرام، به نقد عملکرد مسوولان آموزش و پرورش می پرداخت که با شکایت وزیر آموزش و پرورش (محسن حاجی میرزایی) و معاون وزیر (علی الهیار ترکمن) به اتهام توهین به مقامات به 45 ضربه شلاق محکوم شد.

با انتشار این خبر، موجی از انتقادات برخاست و نهایتاً وزارت آموزش و پرورش از شکایت خود صرفنظر کرد.

وزارت آموزش و پرورش , معلمان , وزیر آموزش و پرورش ,

صحبت های وزیر در توییتر


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اجتماعی , اخبار روز , سیاسی
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تبلیغات