close
چت روم
تصویر : http://rozup.ir/view/1885282/aamama.PNG.png

كفش ورزشي زنانه طرح Reebok 4

بسیار بادوام و شیک

سایز 37-40

دارای رنگ بندی

با طراحی زیبا

39000 تومان

پاوربانك خورشيدي دو كاره

دارای بدنه  فوق العاده با کیفیت و سبک

دارای طراحی خاص با تکنیک بالا

قابل استفاده برای انواع موبایل ها، تبلت ها و ...

دارای کابل اتصال usb و قلاب اتصال به کیف ،طناب و ...

سولار پنل : 5 ولت 200 میلی آمپر

مقاوم: در برابر آب ، ضربه، گرد و خاک

شارژ دو دستگاه در یک زمان

مجهز به لامپ uv ( ماورای بنفش)

شارژ به 2 طریق خورشیدی و برق شهری

 

59000 تومان
خانه صابر ابر جلوه‌ زندگی ایرانی+عکس
loading...

ایران مهتاب

  ۱۶:۱۰ - ۱۳۹۴/۶/۱۸کد خبر: ۶۳۸۰۸ در اینستاگرام صابر ابر سرک می کشیم و گوشه و کنار خانه‌ای که مطمئن نیستیم او در آن جا سکونت داشته باشد اما به نظر می‌رسد که مفهوم خانه برای او در این فضا معنا پیدا می‌کند را به شما نشان می‌دهیم. عصر بانک؛داشتن خانه ای که هر گوشه آن پر باشد از مهر و محبت و عشق، خانه ای که هر گوشه آن با فکر و سلیقه و ایده های ناب چیده شده باشد، خانه که از همه مهم تر المان ها زندگی ایرانی درآن هویدا باشد بزرگ ترین نعمتی است که هر کس می تواند در زندگی اش داشته باشد، اصلا خانه های…

خانه صابر ابر جلوه‌ زندگی ایرانی+عکس

astaj بازدید : 140 چهارشنبه 18 شهريور 1394 : 19:37 نظرات ()

 

۱۶:۱۰ - ۱۳۹۴/۶/۱۸کد خبر: ۶۳۸۰۸
در اینستاگرام صابر ابر سرک می کشیم و گوشه و کنار خانه‌ای که مطمئن نیستیم او در آن جا سکونت داشته باشد اما به نظر می‌رسد که مفهوم خانه برای او در این فضا معنا پیدا می‌کند را به شما نشان می‌دهیم.

عصر بانک؛داشتن خانه ای که هر گوشه آن پر باشد از مهر و محبت و عشق، خانه ای که هر گوشه آن با فکر و سلیقه و ایده های ناب چیده شده باشد، خانه که از همه مهم تر المان ها زندگی ایرانی درآن هویدا باشد بزرگ ترین نعمتی است که هر کس می تواند در زندگی اش داشته باشد، اصلا خانه های ایرانی جان می دهند برای شکوفایی حس های لطیف درونی، برای هر قسمت این خانه ها می توان شعر گفت، برای گوشه گوشه اش می توان ترانه ای ساخت و همواره آنرا زمزمه کرد، اصلا در خانه های ایرانی می توان تبدیل به آدمی خاص شد. 

 
خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی ---------------- ناتمام
 

تصور کنید در خانه های سنتی زندگی می کنید، خانه ای با حوض های فیروزه ای در وسط حیاط، درختان و گلدان هایی که حیاط را تبدیل به بهشتی کوچک کرده است، پیچک هایی که از پنجره بالا رفته اند و اتاق هایی که مزین به فرش های ایرانی بی نظیر هستند، حتی از تصور کردنش هم انسان به وجد می آید، تابناک باتو، امروز می خواهد این حس هیجان و سرمستی شما را کمی قلقلک بدهد، می خواهیم با هم سفری داشته باشیم به خانه ای که در آن می توان جاری بودن زندگی را به وضوح لمس کرد، خانه ای خوب که به ما یاد آور می شود هنوز هم درهمهمه این شهر شلوغ می توان جایی داشت پر از مهر و صفا، لبریز از آرامش. پر ازحس خوب بودن. در اینستاگرام صابر ابر سرک می کشیم و گوشه و کنار خانه ای که مطمئن نیستیم او در آن جا سکونت داشته باشد، اما به نظر می رسد که مفهوم خانه برای او در این فضا معنا پیدا می کند را به شما نشان می دهیم.


 
خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی ---------------- ناتمام
 

از راه که می رسی ، تمام خانه سبز می شود ،روزهایی که تو می آیی بهار می شود،مردم خیال عاشقان را باور نمی کنند چه کسی باور می کند ، فصل ها تو را نمی شناسند ، تویی که روز ها را رنگ می کنی.

 
سبزی و طراوت در جای جای خانه به چشم می خورد، جایی درحیاط خانه نمانده است که بشود گل و گلدانی را گذاشت اما آنجا نباشد. حتی دیوارها با گل های رونده شاداب و زیبا پوشیده شده اند. به معنای واقعی می توان گفت که از در و دیوار این خانه طراوت می بارد.


 
خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی ---------------- ناتمام
 

گلدان ها عضو جدا نشدنی زندگی صابر ابر هستند، آن ها را در هر گوشه ای می توانی پیدا کنی. در حیاط، روی میز چوبی اتاق، پشت پنجره ها، حتی روی قفسه های دیواری کنار کتاب ها، خلاصه هر جایی که فکرش را بکنی. 


 
خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی ---------------- ناتمام
 

بیا کاری کنیم، باران بهار را جمع کنیم در شیشه های سبز، بگذاریم کنار حیاط...
 
نه زیبایی های این حیاط تمامی ندارد، هر گوشه اش چیزی برای ذوق زده شدن و جیغی خفیف از سر شادی کشیدن وجود دارد، هنوز به ساختمان اصلی نرسیده ای که گوشه ای از حیاط، نیمکت چوبی که رویش پر است از گلدان های زیبای رنگارنگ خودنمایی می کند، آنقدر تعدادشان زیاد است که نمی دانی روی زیبایی کدامشان متمرکز شوی چشمانت مدام گرگم به هوا بازی می کند، آن قدر این گرگم به هوا را ادامه می دهی تا عاقبت روی گل های زرد و نارنجی آویخته از دیوار سیمانی قدیمی ترک خورده گیر می افتی نمی خوای چیزی را ازدست بدهی به همین خاطر چشم می چرخانی، پیدایش می کنی صندلی چوبی ای که با تکه ای ترمه فاخر و زیبا تزیین شده است را می گویم. و کنار صندلی سینی فلزی زیبایی هست که بی شک هر صبح میزبان گنجشک هایی است که در لا به لای درختان باغ خانه دارند، این را می شود از دانه های گندم داخل سینی فهمید.


 
خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی ---------------- ناتمام
 

زمان غریب است...همه چیز را باید به او سپرد،همه چیز را، زمان با تجربه ترین است. بی ادعاترین با تجربه
 
بالاخره به ساختمان می رسی، درب چوبی قدیمی را باز می کنی قبل از تو نور خورشید خودش را به داخل می کشاند، عجله دارد تا راه را برای تو روشن کند، به کف ساختمان می رسد و بر تن گلیم زیبای قرمز رنگ پهن شده می نشیند، تو که شاهد این این بازی زیبای نور و رنگ هستی، نفست در سینه حبش می شود از این همه زیبایی و اصالت که در این خانه وجود دارد.


 
خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی ---------------- ناتمام
 

تمام اثاثیه خانه را فروختم، جز آن صندلی، شاید آن روز که بر می گردی خسته باشی..
 
دالان ورودی خانه را که رد می کنی به فضایی می رسی که یک صندلی گهواره ای زیبا روبروی پنجره ای که به حیاط پر صفای خانه مشرف است قراردارد، پرده های سفید حریری کنار زده شده اند، باز هم گیاهان سرسبز به فضا لطافتی دلربا بخشیده اند. میز چوبی کمی دور تر از صندلی قرار دارد، درست کنار پنجره. غیر از حضور پر رنگ گیاهان در فضا وسیله های دکوری سفالی هم زیاد به چشم می آیند.


 
خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی ---------------- ناتمام
 

روزی خواهد رسید که تعریفش شبیه حالا نیست ، بزرگتر می شوی و گاه نامش را می گذارند پیری، روزی که دست هایت فقط ریحان می چیند ، آرام راه می روی و کوتاه، روزی خواهد رسید که دیگر امروز نیست. که آن روز هم لذت خودش را دارد.
 
در خانه ای به این زیبایی و لطافت حتما جایی برای نگه داری از کتاب ها و وسیله های دکوری یافت می شود، جایی مثل همین تاقچه های سفید رنگ نشسته بر سینه دیوار. رویشان پر است از کتاب و عکس و یادگاری های دوست داشتنی.


 
خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی ---------------- ناتمام
 

کاش هیچ سربازی ، هیچ روزی از هیچ خانه ای در هیچ ساعتی نرود. هیچ مادری را هیچ عاشقی را هیچ پدری را ترک نکند.
 
در گوشه دیگری از خانه سه چمدان رنگی زیبا روی یک کنسول چوبی به چشم می خورد، وجودشان حس عجیبی به فضا می دهد، رنگ های گرمشان جذبت می کنند، اما ماهیت وجودی شان خبر از چیز دیگری می دهند، یک جور تناقض دوست داشتنی.


 
خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی ---------------- ناتمام
 

هیچ چیز رو با این جمع عوض نمی کنم، سلامت می شم هر باره..
 
واقعا هم هیچ چیز را نمی شود با جمع کاسه بشقاب های قدیمی که روی دیوار نصب شده اند و شما را در هنگام خوردن غذاهای خوش و عطر و بوی ایرانی همراهی می کنند، عوض کرد. آن ها حس اصالت به فضا می بخشند و دیوارها را جذاب تر می کنند.


 
خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی ---------------- ناتمام
 

خوشبختی بودن کسانیست که شاید کم یا اصلا نمیشناسی، محبت ، خودِ خوشبختیست که جورِ دیگری لباس پوشید
 
هر خانه ای احتیاج دارد به صفحه ای که بتوان روی آن خوشبختی های هر روزه را نوشت، تا مدام جلوی چشم باشند، تا مدام به تو یاد آور شوند که باید شکر گزار باشی، شکر گزار بودن نعمت های ریز و درشت در زندگی ات. شاید این صفحه تخته سیاه کوچکی باشید که هم تو را یاد خوشبختی های ریز و درشتت بیاندازد، هم یاد روزهای خوب تحصیل.


 
خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی ---------------- ناتمام

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط perfectfun در تاریخ 1394/7/18 و 13:38 دقیقه ارسال شده است

سلام وبلاگ خوبی دارین , ممنون میشم به سایت منم سری بزنین

این نظر توسط shiva در تاریخ 1394/7/10 و 16:07 دقیقه ارسال شده است

سایت فوقع العاده زیبایی و کاربردی دارید به منم سر بزنید ممنون
http://www.myfundoni.ir


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 284
 • کل نظرات : 9
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 8
 • آی پی امروز : 41
 • آی پی دیروز : 68
 • بازدید امروز : 161
 • باردید دیروز : 154
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 315
 • بازدید ماه : 4,385
 • بازدید سال : 13,709
 • بازدید کلی : 394,710
 • کدهای اختصاصی
  بازدید


  پربازدیدترین مطالب

  کد پربازدیدترین