خبرهای ویژه

» اینستاگرام و بازیگران » دعوای ساختگی اریا عظیم نژاد با مربی شرکت کننده در عصر جدید
 کد خبر: 12193
 143 بازدید

دعوای ساختگی اریا عظیم نژاد با مربی شرکت کننده در عصر جدید

چندی پیش ویدئویی از پشت صحنه ویژه برنامه نوروزی مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» منتشر شده که در آن شاهد دعوای آریا عظیمی نژاد با مربی خواننده های این مسابقه در پشت صحنه برنامه بودیم. اما آیا این دعوا ساختگی بود؟ به گزارش خبرآنلاین، دوشنبه دوم اردیبهشت ماه برنامه «گراما فیلم» شبکه «آی فیلم» میزبان گروه […]

چندی پیش ویدئویی از پشت صحنه ویژه برنامه نوروزی مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» منتشر شده که در آن شاهد دعوای آریا عظیمی نژاد با مربی خواننده های این مسابقه در پشت صحنه برنامه بودیم. اما آیا این دعوا ساختگی بود؟

به گزارش خبرآنلاین، دوشنبه دوم اردیبهشت ماه برنامه «گراما فیلم» شبکه «آی فیلم» میزبان گروه آهنگسازی تیتراژ سریال «پایتخت» به رهبری آریا عظیمی نژاد بود.

در بخشی از برنامه «حمید ترکاشوند» خواننده ترانه تیتراژ «پایتخت» را می بینید که از دوستان صمیمی «آریا عظیمی نژاد» است. همان فردی که حالا مربی خوانندگان مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» شده و در یکی از قسمت های نوروزی این برنامه به خاطر رای منفی «عظیمی نژاد» به یک شرکت کننده، برنامه را به هم می ریزد.
هر چند که از ابتدا این دعوا به ظاهر ساختگی به نظر می رسید اما پس از پخش «گراما فیلم» و پرده برداری از دوستی دیرینه این دو نفر، احتمال ساختگی بودن این دعوا بیش از پیش قوت گرفت.


برچسب ها :
دسته بندی : اینستاگرام و بازیگران
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تبلیغات