خبرهای ویژه

» اخبار روز » مصاحبه کامل جواد ظریف با شبکه فاکس نیوز آمریکا + فیلم زیر نویس فارسی
 کد خبر: 12197
 163 بازدید

مصاحبه کامل جواد ظریف با شبکه فاکس نیوز آمریکا + فیلم زیر نویس فارسی

مصاحبه کامل و ده دقیقه ای فاکس نیوز با جواد ظریف وزیر امور خارجه واکنش جان بولتون به مصاحبه ظریف با فاکس نیوز مشاور امنیت ملی کاخ سفید به مصاحبه وزیر خارجه ایران با شبکه خبری فاکس نیوز واکنش نشان داد. به گزارش اسپوتنیک، جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در گفت و گو […]

مصاحبه کامل و ده دقیقه ای فاکس نیوز با جواد ظریف وزیر امور خارجه

واکنش جان بولتون به مصاحبه ظریف با فاکس نیوز

مشاور امنیت ملی کاخ سفید به مصاحبه وزیر خارجه ایران با شبکه خبری فاکس نیوز واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در گفت و گو با شبکه خبری فاکس نیوز به مصاحبه محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران با همین شبکه واکنش نشان داد.
وزیر امور خارجه ایران در بخشی از مصاحبه خود با شبکه خبری فاکس نیوز گفته بود که جان بولتون، مشاور امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا ، اسرائیل ، عربستان سعودی و امارات عربی متحده در تلاش برای تغییر نظام ایران هستند و می‌خواهند ایالات متحده را به یک درگیری (نظامی با ایران) بکشانند.
بولتون پیرامون این مصاحبه ظریف اظهار داشت: کاملا مسخره است. به باور من آنچه این مصاحبه نشان داد، یک متن تبلیغاتی بود که توسط ایرانی ها از پیش با دقت تهیه شده بود. این تلاش آن ها برای دروغ پراکنی در جامعه سیاسی آمریکا است. واقعیت آن است که سیاست رئیس جمهوری (ترامپ) در قبال ایران پیش از آنکه من وارد این دولت شوم به خوبی روشن بود.
مشاور امنیت ملی کاخ سفید در ادمه با اشاره به سیاست اعمال فشار حداکثری روی حکومت ایران افزود: فکر می کنم این سیاست جواب می دهد و این چیزی است که آن ها (ایرانی ها) نگران آن هستند.
وزیر امور خارجه ایران پس از این اظهار نظر جان بولتون با انتشار پستی در حساب توئیتری خود به همراه عکس‌هایی از صفحات روزنامه نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال، نوشت: جان بولتون و تیم بی می‌گویند که مردم ایران شایسته وضعیتی بهتر هستند؛ ولی در عین حال اعتراف کرده‌اند که به دنبال توهم خود برای تغییر نظام، مردم ایران را آماج تروریسم اقتصادی و حتی جنگ قرار داده‌اند. آیا دونالد ترامپ اجازه خواهد داد آن‌ها رویای خود برای یک جنگ بی‌پایان دیگر را محقق کنند؟

علت مصاحبه ظریف با فاکس نیوز آمریکا

 


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار روز
ارسال دیدگاه