خبرهای ویژه

» ورزشی » کامیابی نیا ; شفر فحش داد!
 کد خبر: 12070
 87 بازدید

کامیابی نیا ; شفر فحش داد!

به گزارش “ورزش سه”، کامیابی نیا یکی از هافبک‌های جنگنده برانکو در دیدار با استقلال بود که موفق شد با حضوری فیزیکی و جنگندگی بالای خود نقش پررنگی در پیروزی برابر رقیب ایفا کند و به مهره‌های دیگر تیمش این فرصت را داد تا به دنبال هجوم به سمت دروازه آبی‌ها باشند. با این حال در […]

به گزارش “ورزش سه”، کامیابی نیا یکی از هافبک‌های جنگنده برانکو در دیدار با استقلال بود که موفق شد با حضوری فیزیکی و جنگندگی بالای خود نقش پررنگی در پیروزی برابر رقیب ایفا کند و به مهره‌های دیگر تیمش این فرصت را داد تا به دنبال هجوم به سمت دروازه آبی‌ها باشند. با این حال در این بازی جنجالی یکی از نقش‌های اصلی را نیز ایفا کرد؛ چه در جنجال شکل گرفته در کنار خط با سرمربی آلمانی استقلال و نیمکت نشینان این تیم و چه در صحنه پنالتی. او در گفتگوی اختصاصی با ورزش سه به این دیدار ‌و حواشی آن پاسخ داد.

ما کاملا آماده دربی بودیم

وی در پاسخ به این سوال که پیش بینی می‌شد با توجه به انجام این بازی در ابتدای سال جدید و حساسیت جدول، دو تیم برای مساوی به زمین بیایند گفت: نه، چرا اینطور فکر می‌کنید؟ ما از تعطیلات‌مان زدیم تا با آمادگی کامل مهیای این بازی شویم. از آخرین بازیکنان در سال گذشته تا به انجام تمرین در سال جدید فرصت کمی برای اینکه کنار خانواده و استراحت داشته باشیم، داشتیم. ما تمرینات خوبی را انجام دادیم و آقای برانکو نیز کاملا روی نقاط ضعف حریف کار کرده بودند تا به نتیجه لازم برسیم و خوشحالم که توانستیم پیروز دربی باشیم و هواداران را خوشحال کنیم و امیدوارم این روند با قهرمانی سوم پایان یابد.

ماجرای جنجال محوطه فنی استقلال

هافبک پرسپولیس درباره صحنه درگیری شکل گرفته در کنار خط گفت: بازیکن آنها فکر کنم اسماعیلی بود که خطای بدی روی شیری داشت. با دو پا روی بازیکن ما آمد و در همین لحظه هم آقای شفر کلماتی زشتی به کار برد که به ایشان گفتم سر جایش بنشیند. فشار زیادی روی آقای خورشیدی می‌آوردند و بازی در بیرون زمین از دست ایشان خارج می‌شد و من به خاطر فحاشی آقای شفر این را گفتم. من اصلا شجاعیان را ندیدم که به سمتم آمده باشد. در مصاحبه بعد از بازی هم گفتم که اگر حرف زشتی زده باشم عذر می‌خواهم اما من به آقای شفر به جز اینکه سر جایش بنشیند حرفی نزدم.

 

پنالتی نبود اما به تصمیم داور احترام گذاشتیم

کامیابی نیا که با پنالتی‌اش استقلال را در موقعیت گل تساوی قرار داده بود، در خصوص این صحنه می‌گوید: من اصلا خطا نکردم و کاملا توپ را زدم. در تصویر روبرو و پشت دروازه هم ببینید کاملا مشخص است. اصلا خطای پنالتی نبود و به همین خاطر بازیکنان اعتراض داشتند. با این حال در نهایت به تصمیم داور احترام گذاشتیم و خوشحالم که آن صحنه تبدیل به گل نشد و توانستیم بازی را در نهایت با برتری به پایان برسانیم.

 

پنالتی چیپ دل و جرات می‌خواست

تصمیم اینکه در این صحنه بخواهی پنالتی چیپ بزنی واقعا دل و جرات می‌خواست و خوشبختانه این ضربه تبدیل به گل نشد. اگر توپ گل می‌شد شاید حتی سرنوشت بازی تغییر می‌کرد اما اینکه می‌گویید با آن ضربه تحقیرآمیز شیرازه تیم ما می‌پاچید و باخت بدی می‌خوردیم اصلا قبول ندارم. ما بازیکنان کم تجربه‌ای نیستیم که تحت تاثیر این اتفاقات قرار بگیریم. شاید اگر آن پنالتی گل می‌شد ما برای جبران این حرکت و گل جری‌تر هم میشدیم و بازی به شکل دیگری به سود ما می‌شد. با این حال خیلی خوشحالیم که آن پنالتی که به نظرم حق شان هم نبود تبدیل به گل نشد و در نهایت برنده بازی شدیم و بهترین عیدی را به هواداران دادیم.

 

اینکه بازیکن استقلال از ما سرتر بودند شوخی است؟

نمی‌دانم بر چه اساسی می‌گویید قبل از بازی همه می‌گفتند که بازیکنان خط میانی استقلال از ما سرتر بودند و از نظر کیفی بالاتر هستند. فکر می‌کنم با ما شوخی می‌کنید! ما بازیکنان چند سال است که کنار هم بازی می‌کنیم و دو قهرمانی لیگ برتر و موفقیت‌های دیگری هم به دست آوردیم و این استدلال را اصلا قبول نداریم. برای بازیکنان استقلال هم احترام قائلم اما اینکه بگویید آنها سرتر از ما بودند را نه، نمی‌توانم بپذیریم. ما طبق تمرینات و آنالیز کادرفنی و آقای برانکو تلاش کردیم و در طول بازی هم به هیچ عنوان از شرایط خارج نشدیم و اگر خوش شانس بودیم و بهتر از فرصت استفاده می‌کردیم حتی قادر بودیم به نتیجه بهتری هم برسیم.

کیک اند راش استقلال؟ نظر برانکو مهم است