خبرهای ویژه

» ورزشی » کامیابی نیا ; شفر فحش داد!
 کد خبر: 12070
 91 بازدید

کامیابی نیا ; شفر فحش داد!

به گزارش “ورزش سه”، کامیابی نیا یکی از هافبک‌های جنگنده برانکو در دیدار با استقلال بود که موفق شد با حضوری فیزیکی و جنگندگی بالای خود نقش پررنگی در پیروزی برابر رقیب ایفا کند و به مهره‌های دیگر تیمش این فرصت را داد تا به دنبال هجوم به سمت دروازه آبی‌ها باشند. با این حال در […]

به گزارش “ورزش سه”، کامیابی نیا یکی از هافبک‌های جنگنده برانکو در دیدار با استقلال بود که موفق شد با حضوری فیزیکی و جنگندگی بالای خود نقش پررنگی در پیروزی برابر رقیب ایفا کند و به مهره‌های دیگر تیمش این فرصت را داد تا به دنبال هجوم به سمت دروازه آبی‌ها باشند. با این حال در این بازی جنجالی یکی از نقش‌های اصلی را نیز ایفا کرد؛ چه در جنجال شکل گرفته در کنار خط با سرمربی آلمانی استقلال و نیمکت نشینان این تیم و چه در صحنه پنالتی. او در گفتگوی اختصاصی با ورزش سه به این دیدار ‌و حواشی آن پاسخ داد.

ما کاملا آماده دربی بودیم

وی در پاسخ به این سوال که پیش بینی می‌شد با توجه به انجام این بازی در ابتدای سال جدید و حساسیت جدول، دو تیم برای مساوی به زمین بیایند گفت: نه، چرا اینطور فکر می‌کنید؟ ما از تعطیلات‌مان زدیم تا با آمادگی کامل مهیای این بازی شویم. از آخرین بازیکنان در سال گذشته تا به انجام تمرین در سال جدید فرصت کمی برای اینکه کنار خانواده و استراحت داشته باشیم، داشتیم. ما تمرینات خوبی را انجام دادیم و آقای برانکو نیز کاملا روی نقاط ضعف حریف کار کرده بودند تا به نتیجه لازم برسیم و خوشحالم که توانستیم پیروز دربی باشیم و هواداران را خوشحال کنیم و امیدوارم این روند با قهرمانی سوم پایان یابد.

ماجرای جنجال محوطه فنی استقلال

هافبک پرسپولیس درباره صحنه درگیری شکل گرفته در کنار خط گفت: بازیکن آنها فکر کنم اسماعیلی بود که خطای بدی روی شیری داشت. با دو پا روی بازیکن ما آمد و در همین لحظه هم آقای شفر کلماتی زشتی به کار برد که به ایشان گفتم سر جایش بنشیند. فشار زیادی روی آقای خورشیدی می‌آوردند و بازی در بیرون زمین از دست ایشان خارج می‌شد و من به خاطر فحاشی آقای شفر این را گفتم. من اصلا شجاعیان را ندیدم که به سمتم آمده باشد. در مصاحبه بعد از بازی هم گفتم که اگر حرف زشتی زده باشم عذر می‌خواهم اما من به آقای شفر به جز اینکه سر جایش بنشیند حرفی نزدم.

 

پنالتی نبود اما به تصمیم داور احترام گذاشتیم

کامیابی نیا که با پنالتی‌اش استقلال را در موقعیت گل تساوی قرار داده بود، در خصوص این صحنه می‌گوید: من اصلا خطا نکردم و کاملا توپ را زدم. در تصویر روبرو و پشت دروازه هم ببینید کاملا مشخص است. اصلا خطای پنالتی نبود و به همین خاطر بازیکنان اعتراض داشتند. با این حال در نهایت به تصمیم داور احترام گذاشتیم و خوشحالم که آن صحنه تبدیل به گل نشد و توانستیم بازی را در نهایت با برتری به پایان برسانیم.

 

پنالتی چیپ دل و جرات می‌خواست

تصمیم اینکه در این صحنه بخواهی پنالتی چیپ بزنی واقعا دل و جرات می‌خواست و خوشبختانه این ضربه تبدیل به گل نشد. اگر توپ گل می‌شد شاید حتی سرنوشت بازی تغییر می‌کرد اما اینکه می‌گویید با آن ضربه تحقیرآمیز شیرازه تیم ما می‌پاچید و باخت بدی می‌خوردیم اصلا قبول ندارم. ما بازیکنان کم تجربه‌ای نیستیم که تحت تاثیر این اتفاقات قرار بگیریم. شاید اگر آن پنالتی گل می‌شد ما برای جبران این حرکت و گل جری‌تر هم میشدیم و بازی به شکل دیگری به سود ما می‌شد. با این حال خیلی خوشحالیم که آن پنالتی که به نظرم حق شان هم نبود تبدیل به گل نشد و در نهایت برنده بازی شدیم و بهترین عیدی را به هواداران دادیم.

 

اینکه بازیکن استقلال از ما سرتر بودند شوخی است؟

نمی‌دانم بر چه اساسی می‌گویید قبل از بازی همه می‌گفتند که بازیکنان خط میانی استقلال از ما سرتر بودند و از نظر کیفی بالاتر هستند. فکر می‌کنم با ما شوخی می‌کنید! ما بازیکنان چند سال است که کنار هم بازی می‌کنیم و دو قهرمانی لیگ برتر و موفقیت‌های دیگری هم به دست آوردیم و این استدلال را اصلا قبول نداریم. برای بازیکنان استقلال هم احترام قائلم اما اینکه بگویید آنها سرتر از ما بودند را نه، نمی‌توانم بپذیریم. ما طبق تمرینات و آنالیز کادرفنی و آقای برانکو تلاش کردیم و در طول بازی هم به هیچ عنوان از شرایط خارج نشدیم و اگر خوش شانس بودیم و بهتر از فرصت استفاده می‌کردیم حتی قادر بودیم به نتیجه بهتری هم برسیم.

کیک اند راش استقلال؟ نظر برانکو مهم است

اصلا به اینکه آنها قبل بازی چه می‌گفتند و بعد در جریان بازی به چه شکل کار کردند کاری ندارم و این در حیطه وظایف من نیست. ما تلاش کردیم طبق خواسته کادرفنی کار کنیم و حاصل این تلاش را هم دیدیم. شاید آقای برانکو هم نظر فنی و خاص خودش را در جلسه فنی در خصوص استقلال داشته باشد اما فکر نکنم هیچ وقت درباره نمایش فنی آنها در مصاحبه حرفی زده باشد. اینکه بخواهیم بیرون از زمین چنین حرف‌هایی بزنیم اصلا درست نیست و من هم درباره کیک اند راش و بازی فنی استقلال حرفی نمی‌زنم و بهتر است خودشان بازی را ببینند و آقای برانکو به عنوان نفر فنی تیم در اینباره حرف بزنند.

 

بازی دربی همیشه دربی است و حواشی هم دارد

جنجال و درگیری در همه بازی‌ها امکان دارد که شکل بگیرد و خب در دربی هم با توجه به حساسیت‌ها این مساله افزایش می‌یابد. فشار روی بازیکنان هر دو تیم زیاد است و سکوها هم انتظار دارند که بهترین عملکرد را داشته باشید و طبیعی است که امکان درگیری هم باشد. با این حال همه آن اتفاقات را بگذارید پای حساسیت بازی. ما برای هواداران همیشه می‌جنگیم و بهترین و بالاترین تلاش را خواهیم داشت.

 

مهم دربی برگشت نیست، قهرمانی است

 

ما با اینکه اکنون دربی برگشت را هم برده‌ایم باز هم قهرمانی را مهمتر می‌دانیم و طی هفته‌های باقی مانده بزرگترین تلاش خودمان را برای آن خواهیم داشت. دربی و پیروزی در آن همیشه ارزشمند و بزرگ و هیجان انگیز است اما یک موفقیت تیمی بزرگ دیگر در مسیرمان قرار دارد و شادی پیروزی در دربی را کنترل خواهیم کرد تا هر چه زودتر در مسیر پیروزی های بزرگتر قرار گیریم. الان ما هم مثل هواداران خوشحالیم که سال جدید را با یک برد ارزشمند در دربی آغاز کرده‌ایم و در ادامه در کنار آنها به انتظار جشن بردهای بزرگتر خواهیم بود.

قبل از بازی تراکتور سازی قهرمان خواهیم شد

برای سومین قهرمانی بی تابی می‌کنیم. مسیر سخت ما همچنان ادامه خواهد داشت و باید برای بهترین بودن هیچوقت از تلاش کوتاه نیاییم. ما  باید و‌ باید برای بردهای بیشتر و بیشتر بجنگیم. این شعار و هدف ماست و کاملا برای آن روحیه و انگیزه داریم. هیچ چیز در فوتبال پایان ندارد و همیشه موفقیت های بزرگ‌تری در مسیر قرار دارند. هیچ انگیزه‌ای از ما برای قهرمانی دوباره و بیشتر کم نشده و نخواهد شد. روزهای سختی را در ادامه پیش رو خواهیم داشت و فشردگی زیادی را شاهد هستیم. با این حال ما امیدواریم در هفته بیست و هشتم و پیش از بازی با تراکتورسازی قهرمانی خودمان را مسجل کنیم. همه چیز دست خودمان است و در این سال‌ها کاملا متوجه این موضوع شدیم که بر پایه تلاش خودمان است که نتیجه میگیریم و اکنون نیز تلاش بیشتری برای موفقیت خواهیم داشت.

 

به دنبال دبل برابر الاهلی خواهیم بود

در لیگ قهرمانان انگیزه ما صعود است. توقف ما مقابل پاختاکور‌ کار را سخت کرد، هرچند  تساوی عادلانه  و گل آنها سالم نبود. این شرایط برابر السد هم تکرار شد و ما شانس‌های خوبی برای گل داشتیم. اکنون اما نگران آینده نیستیم و گروه سختی داریم. السد، پاختاکور و الاهلی عربستان همه مدعی هستند. ما باید کار خودمان را بکنیم و اکنون باید به دنبال برتری در جدال با الاهلی باشیم. اینکه حمایت کامل هواداران را در زمین خودمان نداریم سخت است اما خوشحالیم که هیچ کجا آنها ما را تنها نمی‌گذارند. قلب و احساس هواداران ما در همه جا کنار ماست و برای آنها و خوشحالی شان خواهیم جنگید. باید بتوانیم الاهلی را در دو بازی بعدی شکست دهیم. به نظرم حتی با کسب هشت امتیاز هم با توجه به شرایط گروه و مدعیان شانس صعود داریم.


برچسب ها :
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تبلیغات